smile

- KLIKNIJ W "EKO PORANEK", a będziesz miała / - ł możliwość posłuchania audycji z naszym udziałem:)

Zapraszamy :)

 

smile

„Czytanie na polanie” #czytanienapolanie w Miejskim Przedszkolu im. Krasnala Hałabały w Katowicach

16 czerwca w piątek dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Czytanie na polanie” zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Głównym celem tego przedpołudniowego spotkania w ogrodzie była promocja czytelnictwa wśród dzieci i ich rodziców.

Dzieci najpierw wysłuchały opowiadania o niezwykłej mocy słowa „Dzień dobry” („Kicia Kocia mówi DZIEŃ DOBRY” Anita Głowińska), a następnie wiersza Juliana Tuwima, pt. „Słoń Trąbalski”.

Następnie z naszego WYMIENIALNIKA „Uwalniały książeczki”, które potem przeglądały, siedząc na kocach na naszej polanie. Po spotkaniu dzieci wybrane przez siebie książeczki włożyły do swoich półeczek, aby idąc do domu nie zapomnieć zabrać książeczek do swoich domów. Otrzymały zadanie domowe na weekend: wspólne czytanie z mamusią, tatusiem i rodzeństwem:)

Wspaniałą inicjatywa! Dziękujemy za inspirację pomysłodawcom akcji #czytanienapolanie.

smile

09.06.23 r. - DZIEŃ PRZYJACIELA

smile

Realizacja kampanii edukacyjnej NIE BĄDŹ ATRAKCYJNY DLA KLESZCZY!!!

smile

- NASZ DZIEŃ DZIECKA - kliknij w zdjęcie i obejrzyj film, zapraszamy :)