smile

30.05.23 r. - W ŚWIATOWY DZIEŃ SOKU dzieci, uczęszczające do naszego przedszkola w każdej z grup robiły soki, podśpiewując "Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki..."wink

smile

24 maja to wyjątkowy dzień w roku dla ślimaków. Obchodzą one wówczas swoje święto. Tego nietypowego dnia nie mogło zabraknąć w naszym przedszkolusmilesmilesmile. Dzieci darzą wielką sympatią te małe mięczaki, które licznie zamieszkują nasz ogród i są powodem wielu radości i wzruszeń oraz uczenia dzieci obchodzenia się z żywymi istotami.

smile

19.05.2023 r. był DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW. Dzieci z naszego przedszkola obejrzały krótkie przedstawienie, pt.: "O małej pszczółce i o dobrym dziadku". Przedstawienie niosło bardzo ważne przesłanie o tym, że darowane dobro zawsze wraca, a my mali i duzi chcemy być dobrzy nie tylko dla siebie, ale także dla przyrody, która nas otacza. Naszym gestem dobroci było posianie łąki dla pszczółek i innych owadów. Wszystkiego dobrego Kochane Pszczółki w dniu Waszego Święta - 20.05.2023 r.

smile

smile

9 maja - DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ

smile

04.05.2023 r. - DZIEŃ STRAŻAKA

Niektóre rzeczy się nie zmieniająwink
Dzieci wciąż marzą o tym, aby zostać strażakiem bądź strażaczkąsmilesmilesmile

smile

 

Mali i duzi śpiewają Hymn Polski

- kliknij w link i posłuchaj fragmentu