19.01.2023 r. - DZIEŃ POPCORNU - Czy lubicie "chrupać" te małe, białe chmurki?wink Bo my BARDZO!smilesmilesmile

W piątek 13 stycznia obchodziliśmy DZIEŃ ŚNIEGU, który przypada 15 stycznia. Mimo tego, że prawdziwa zima nie chce do nas przyjść to nasze wspaniałe panie "czarodziejki" wyczarowały dla dzieci śnieg wink Był to dzień pełen BIAŁEGO SZALEŃSTWA smilesmilesmile

12.12.2022 r. - DZIEŃ GUZIKA. Jeden mały guzik, a tyle wspaniałych pomysłów na zabawy dla dzieci:)

- kliknij w zdjęcie, a zobaczysz fotorelację z naszej Barbórki ;)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ŚWIĄTECZNA KARTKA

- kliknij

08.11.2022 r. - DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

- kliknij w okładkę książki, a zobaczysz propozycje przepisów na zdrowe śniadania:)

Smacznego!:)

"GniewMiłek" - kliknij na plakat

- kliknij na zdjęcie

23 września witaliśmy Jesień. Dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie wystawione przez personel naszego przedszkola. Tekst "mini teatrzyku" został napisany gwarą śląską w oparciu o rozdział 2 "Z przygód Krasnala Hałabały", a mianowicie "O gościach, co nie przyszli na ucztę". Tym miłym akcentem rozpoczęliśmy realizację projektu KLUBU PRZEDSZKOLI KRASNALA HAŁABAŁY zatytułowanego "Z Krasnalem wspaniałym jego przygody w przedszkolu czytamy".

smilesmilesmile

24.06.2022 r. odbyła się UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLAKÓW, które od września pójdą do szkoły. Dziękujemy Wam Kochani za te wspólne lata spędzone w naszym przedszkolu. Życzymy powodzenia w szkole i czekamy na Wasze odwiedziny :)

smilesmilesmile

20.06.2022 r. spakowaliśmy walizki i powitaliśmy lato. Był to niezwykle kolorowy dzień pełen radości i tego co dzieci kochają najbardziej czyli: słońca, muzyki, ruchu i słodkości (lodów i lemoniady). Wierzymy, że to lato będzie równie kolorowe jak nasze powitanie:):):)

smilesmilesmile

09.06.2022 r. to dzień, w którym każdy z nas podzielił się z innymi opowieścią o swoim przyjacielu. Zastanawialiśmy się kim jest "prawdziwy przyjaciel". Stworzyliśmy portrety naszych przyjaciół.

smilesmilesmile

01.06.2022 r. z okazji Dnia Dziecka personel przedszkola zamienił się w Minionki. Minionkowa drużyna najpierw wystawiła dla dzieci "Kaczkę Dziwaczkę" autorstwa Jana Brzechwy, a następnie zaprosiła dzieci do ogrodu, w którym czekało na dzieci całe mnóstwo atrakcji: dmuchańce, gigantyczne bańki, ścieżka sensoryczna, tor przeszkód, fotobudka, gry chodnikowe, łowienie piłeczek, słodki poczęstunek. Było fantastycznie!!!:)

smilesmilesmile

31.05.2022 r. - ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU - zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Katowicach we wtorek obchodziliśmy w/w dzień pod hasłem: "Tytoń: Zagrożenie dla naszego środowiska". Tego dnia wszystkiego grupy przypomniały sobie piosenkę z programu "Czyste powietrze wokół nas", pt.: "Zielony Dinek".

- kliknij i zaśpiewaj razem z nami:)

Dwie najstarsze grupy Jarzębinki i Jaskółki przygotowały ulotki i plakaty, nawołujące do tego, aby NIE PALIĆ. Plakaty przyczepiliśmy w oknach naszego przedszkola oraz na ogrodzeniu, a ulotki dzieci zabrały do swoich domów.

Jarzębinki przygotowały hasło tegorocznego ŚWIATOWEGO DNIA BEZ TYTONIU, które powiesiliśmy na ogrodzeniu przy głównym wejściu do naszego przedszkola. Dzieci bardzo były przejęte szkodliwym wpływem papierosów/ tytoniu na życie i zdrowie człowieka oraz całego środowiska. Dzieci z wielkim zapałem przygotowywały ulotki, plakaty i główne hasło.

smilesmilesmile

24.05.2022 r. - DZIEŃ ŚLIMAKA - "Ślimak, ślimak pokaż rogi...". Któż z nas nie zna tego wierszyka:)

smilesmilesmile

20.05.2022 r. - ŚWIATOWY DZIEŃ PSZCZOŁY - Krasnal Hałabała jest przyjacielem przyrody, dlatego nie mogło zabraknąć obchodów tego dnia wśród naszych przedszkolaków.

smilesmilesmile

Miło nam ogłosić wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego, pt.: "Pszczoła - Mój przyjaciel". Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Bardzo dziękujemy Wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pomysłowości:):):)

smilesmilesmile

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy historyczny FUSBAL MUNDIAL (16.05.2022r.). Zachęcamy do obejrzenia krótkiej prezentacji:

- kliknij w zdjęcie i przeżyj razem z nami te wyjątkowe chwile:)

smilesmilesmile

15.05.2022 r. w całej Polsce obchodzony jest DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI. W naszym przedszkolu świętowaliśmy ten dzień w piątek 13.05.2022 r. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji:)

- kliknij w zdjęcie i obejrzyj krótką fotorelację :)

smilesmilesmile

04.05.2022 r. cała nasza mała społeczność obchodziła DZIEŃ STRAŻAKA. Serdecznie dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć odważni strażacy :):):)

smilesmilesmile

W związku z tym, że są wakacje i wielu z nas było już nad morzem, aktualnie przebywa nad nim bądź wybiera się jeszcze nad morze nie mogło zabraknąć w naszym przedszkolu obchodów MIĘDZYNARODOWEGO DNIA LATARNI MORSKICH.

smilesmilesmile

"Nazywam się Słoń, ważę kilka ton. A teraz prawdziwa bomba, mój nos to wielka trąba" - tak wyglądał Dzień Słonia u Krasnala Hałabały. Mamy nadzieję, że nasze słonie przyniosą Wam wiele SZCZĘŚCIA!smile

smilesmilesmile

- KLIKNIJ W LINK A DOWIESZ SIĘ JAK BEZPIECZNIE SPĘDZIĆ WAKACJE :)