smilesmilesmile

24.06.2022 r. odbyła się UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLAKÓW, które od września pójdą do szkoły. Dziękujemy Wam Kochani za te wspólne lata spędzone w naszym przedszkolu. Życzymy powodzenia w szkole i czekamy na Wasze odwiedziny :)

smilesmilesmile

20.06.2022 r. spakowaliśmy walizki i powitaliśmy lato. Był to niezwykle kolorowy dzień pełen radości i tego co dzieci kochają najbardziej czyli: słońca, muzyki, ruchu i słodkości (lodów i lemoniady). Wierzymy, że to lato będzie równie kolorowe jak nasze powitanie:):):)

smilesmilesmile

09.06.2022 r. to dzień, w którym każdy z nas podzielił się z innymi opowieścią o swoim przyjacielu. Zastanawialiśmy się kim jest "prawdziwy przyjaciel". Stworzyliśmy portrety naszych przyjaciół.

smilesmilesmile

01.06.2022 r. z okazji Dnia Dziecka personel przedszkola zamienił się w Minionki. Minionkowa drużyna najpierw wystawiła dla dzieci "Kaczkę Dziwaczkę" autorstwa Jana Brzechwy, a następnie zaprosiła dzieci do ogrodu, w którym czekało na dzieci całe mnóstwo atrakcji: dmuchańce, gigantyczne bańki, ścieżka sensoryczna, tor przeszkód, fotobudka, gry chodnikowe, łowienie piłeczek, słodki poczęstunek. Było fantastycznie!!!:)