Dzień Bociana Białego

Dzień Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w wyzwaniu zatytułowanym: "Każdy przedszkolak wie, że prąd oszczędza się czyli 10 minut bez użycia prądu w naszych salach". Od godziny 10:50 do godziny 11:00 każda z grup wyłączyła w swojej sali światło oraz inne sprzęty, z których korzystamy każdego dnia i w tym czasie przy uchylonych oknach słuchaliśmy "oddechu Ziemi" i oszczędzaliśmy prąd. Niektórym z nas tak się to spodobało, że aż do obiadu nie potrzebowali mieć zapalonego światła w swojej sali :)

Dodatkowo każda z grup świętowała Dzień Ziemi, biorąc udział w zajęciach dydaktycznych, wykonując prace plastyczne, śpiewając piosenki i bawiąc się w naszym ogrodzie. Fotorelacje z tych aktywności będą dostępne w zakładkach każdej z grup.

Wcześniej został zorganizowany konkurs fotograficzny. Zadanie konkursowe polegało na zrobieniu dwóch zdjęć. Jedno miało przedstawiać, to co Ziemię cieszy, a drugie to co Ziemię smuci. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia i udział w konkursie. A oto prace konkursowe:

Kliknij na plakat

smile   smile   smile

Dzień Wróbla

22. 04. 2021 r. zostały rozdane nagrody za udział w konkursie plastycznym z okazji DNIA WRÓBLA. Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy Wam i Waszym dzieciom  za udział w konkursie i wszystkie złożone prace, które dodały naszemu holowi wiele uroku i dały wiele radości nie tylko dzieciom, ale i nam pracownikom przedszkola. A oto nasz piękny hol:

Mamy nadzieję, że już niebawem będziecie mogli zobaczyć go na własne oczy :)

 

Drodzy Rodzice, Kochane dzieci w związku z dużym zainteresowaniem konkursem, pt.: "Wróbelek", czas składania prac konkursowych został wydłużony do 21.04.2021 r., a ogłoszenie wyników nastąpi 22.04.2021 r. Zatem kto ma ochotę może jeszcze wykonać pracę konkursową. Zachęcamy :)

smile   smile   smile