Udział w konkursie recytatorskim

pt. "W bajkowym świecie" - filmik

MAJ

IV TYDZIEŃ

Z KRASNALEM HAŁABAŁĄ MIŁYM O SWOJEJ RODZINIE MÓWIMY

Tematyka tygodnia najbliższa sercu dzieci: RODZINA. Dzień Mamy był okazją do podziękowań i okazania wdzięczności Rodzicom. 

Życzenia dla Rodziców

Jesteście najwspanialszymi Rodzicami na świecie.
Tak bardzo Was kochamy, dziękujemy za wszystko
i za wszystko co złe przepraszamy.

 Wdzięczne Jarzębinki

 

Z OKAZJI DNIA MAMY - kliknij

PORTRET MOJEJ MAMUSI - kliknij 

DZIĘKUJEMY RODZICOM - kliknij

 

III TYDZIEŃ

Z KRASNALEM MAŁYM W LICZNYCH AKCJACH DZIAŁAMY

Tydzień obfitował w liczne akcje, dzięki którym nasz świat staje się lepszym. We współpracy z Fokarium na Helu obchodziliśmy Dzień Morświna. Łącząc się z przedszkolami z całej Polski świętowaliśmy Dzień Dobrych Uczynków, a z naszą społecznością przedszkolną Dzień Pszczoły. Na zajęciach online we współpracy z biblioteką zajęliśmy się tematyką dinozaurów. 

Nagraliśmy filmik "Na majowej łące" z okazji Dnia Mamy i Taty, który udostępnimy Rodzicom 7 czerwca. W tym dniu zostaną również wręczone prezenty. 

WYDARZENIA - kliknij 

 

II TYDZIEŃ

Z HAŁABAŁĄ WSPANIAŁYM ZABAW SENSORYCZNYCH DOŚWIADCZAMY

Zabawy sensoryczne proponowane przez Krasnala Hałabały rozwijały nasze zmysły: słuchu, wzroku, dotyku, zapachu, smaku. Przygotowaliśmy wiersz J. Brzechwy "Kwoka" na konkurs recytatorski "W bajkowym świecie".

WIERSZ - filmik 

 

I TYDZIEŃ

Z KRASNALEM MAŁYM RÓŻNEJ WIELKOŚCI DOMY MAMY

Zajęcia rozpoczęliśmy od uczczenia Dnia Strażaka i poznania jego zawodu. Z Krasnalem Hałabałą bawiliśmy się domami ustawiając je od największego do najmniejszego, przeliczaliśmy je i utrwaliliśmy liczbę 10. Opisywaliśmy domy i układaliśmy o nich zagadki. Poznane litery utrwaliliśmy poprzez układanie swoich i kolegów imion z rozsypanki literowej (metoda I.Majchrzak).